bursa dekoratif taş fiyatları

Bursa Dekoratif Taş Fiyatları

Bursa Dekoratif Taş Fiyatları

Dekoratif taş fiyatları evini, iş yerini, ofisini veya özel mekânları dekore etmek için kullanılan üstün kaliteli yapı elemanlarıdır. Kültür taşı olarak da bilinen dekoratif taşlar birbirinden farklı model ve renklerde olabildiklerinden doğal olarak fiyatları da değişken olmaktadır.

 

Taş Kaplama Fiyatları Bursa

Dekoratif taş fiyatlarını etkileyen unsurlar son tüketicinin harcayacağı tutarı da belirlemede önemli yer tutmaktadır. Üretim süreci, hammadde, ürünün reçetesi ve muhteviyatı, işçilik ve sevkiyat dekoratif taş fiyatlarını etkileyecektir. Taş kaplama fiyatları da kullanılacak taşın cinsi, özelliği ve metrekaresine göre değişiklik gösterecektir. Metrekaresi 180 TL. ile 650 TL. arasında değişebilen taş kaplama modelleri olabilmektedir.

Fiyatları metrekare bazında belirlenen kültür taşları için fileli ve filesiz olarak fiyatlandırma yapılabilmektedir. Fiyat, yıldan yıla değişken bir dinamik olmakla birlikte en azından sizlere bir fikir verebilmesi adına 2023 yılı dekoratif taş fiyatları için şunu söyleyebiliriz:  m2 ‘si 190 TL. Olan dekoratif taş olabildiği gibi, m2’si 700 TL. Olan da. Bunlar sadece m2 satış fiyatı olarak bilinmeli ve uygulama yapacak ustanın işçiliği ayrı tutulmalıdır.

Dekoratif Taş Fiyatı Alın

M2 bazında piyasa fiyat araştırması yaparken asıl dikkat etmeniz gereken bazı önemli hususları da sizlere hatırlatmak isteriz:

  • Al-Sat yapan bir aracıdan ürün aldığınızda fiyat farklılıkları ve biraz daha pahalı fiyatlarla karşılaşabilirsiniz, sizlere üretici* olan olan firmadan direkt satın alma yapmanızı öneririz.  *(Taş Concept®, Bursa’da Dekoratif Taş ve Dekoratif Tuğla Üreticisi Bir Firmadır)

 

  • Malzeme kalitesi çok önemlidir. Sadece fiyat analizine bakarak alacağınız bir ürün kalitesi ile sizleri sonradan üzebilir. Burada önemli kıstas; Fiyat&Fayda dengesini sağlayabilmesidir. Örnek vermek gerekirse, fırınlanmamış bir dekoratif tuğlanın boyası zamanla dış etmenlerin etkisiyle akarak kötü görünüm sunabilmektedir. Ya da özenle paketlenip sevk edilmemiş bir ürün, fazla fire vererek daha fazla m2 ürün almanızı gerektirip maliyeti arttırabilecektir.

Bursa dekoratif taş fiyatları, patlatma taş fiyatları ve dekoratif tuğla fiyatlarında en ekonomik çözümler arayışınızda sizlere bir telefon kadar yakınız. Dilediğiniz zaman TaşConcept mağazalarına gelebilir ve ürünü yakından inceleyerek, içinize sinerek satın almış olursunuz.

Ürünlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Hemen Bize Ulaşabilirsiniz