Her tür yapı, tadilat ve dekorasyon çözümlerinde sizlerle olan Bursa Dekoratif Tuğla olarak, uzun yıllardır inşaat sektöründe yer almış ve konusunda uzman ekibimiz ile kalitesinden ödün vermeden, her iş sonrasında sizlerden memnun olarak ayrılma prensibini benimseyerek; siz müşterilerimiz ile sadece satışta değil her zaman dost kalabilmek istiyoruz.

Müşterilerinden gelecek talepler doğrultusunda,hem müşterilerinin zevk ve tercihlerini dikkate alarak, hem de kendi teknik bilgi birikimlerini ortaya koyarak bilgi paylaşımına dayalı modern taahhüt ve tadilat hizmetlerini uygulamak , taahhüt ettiği işleri zamanında ve profesyonelce yapmanın mutluluğunu yaşamak ve yaşatmaktır.

Müşterinin sürekli değişen ihtiyaçlarının farkında olarak, daima yenilikçi ve fark yaratan özgür seçim olanakları sunuyoruz. Her türlü ürün ve hizmetin iyileştirilmeye yatkın olduğuna inanarak, daha işlevsel, daha estetik ve uygulanması daha kolay sistemler geliştirmek için sürekli çalışıyoruz.

Bursa Dekoratif Tuğla olarak, öncelikli prensibimiz sorunlara odaklanarak, kaynağı belirlemek, çözüm için gereken tüm ayrıntıları belirlemek,detayları uzman ve tecrübeli ekibimizle gözden geçirerek, çözüme odaklı bir çalışmaya başlarız. Yapılan her işin, getirilen her çözümün sadece yapımı sırasında değil sonrasında da destek vermekteyiz.


Bursa Dekoratif Tuğla olarak, dekoratif tuğla, tuğla kaplama, kültür tuğlası, dekoratif taş, taş kaplama, kültür taşı, taş panel, taş duvar, tuğla panel, tuğla duvar paneli, beton panel, beton duvar paneli, ahşap panel, ahşap görünümlü panel, ahşap panel kaplama, dekoratif panel, dekoratif duvar panelleri, polyester panel ile siz müşterilerimizin, talepleri doğrultusunda her türlü proje ve tasarım çözümleri ile hizmetinizdeyiz.


Firmamız toptan ve perakende satış yapmakta olup, projelerinizi uygulama bazında veya anahtar teslim olarak gerçekleştirilmektedir. 
Tecrübeli ustalarımız ve ekiplerimiz ile hizmetiniz’deyiz..